Genel Gündem Tüm Manşetler

PROTOKOL İMZALANDI..!

Karadeniz Ereğli’nin mevcut Pazaryerinin, yeniden yapılması için Yeni Pazaryeri Proje İhalesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Ölçü Mimarlık Firması Müdürü Şehnaz Fırat arasında imzalandı.  Sözleşmenin Ereğli’ye hayırlı olmasını dileyen Başkan..

PROTOKOL İMZALANDI..!

DSC_0425

Karadeniz Ereğli’nin mevcut Pazaryerinin, yeniden yapılması için Yeni Pazaryeri Proje İhalesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Ölçü Mimarlık Firması Müdürü Şehnaz Fırat arasında imzalandı. 

Sözleşmenin Ereğli’ye hayırlı olmasını dileyen Başkan Uysal, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Ne zaman pazaryerine gitsek esnaflar, ‘Yeni pazar ne zaman yapılacak?’ diye soruyordu. Bizde Yeni Pazaryeri için gerekli tüm çalışmalarımızı yaptık. ‘Pazarı en iyi onlar bilirler.’ diyerek pazarcımızın görüşünü de alıp yeni projemizi şekillendirdik.

İlçemizin Bağlık Mahallesi sınırlarında bulunan mevcut pazaryerinin yerine, pazar kültürümüzü koruyacak ve uzun yıllar halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek, içerisinde alış-veriş dükkânlarının, yürüyüş ve dinlenme alanlarının ve altında ihtiyacı karşılayacak ölçüde Kapalı Otopark Alanlarının da bulunduğu Yeni Pazaryeri Proje İhalemiz sonuçlandı ve imza altına alındı. Proje 20 Ekim 2015 tarihinde belediyemize teslim edilecek.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL