Genel Gündem Tüm Manşetler

POLİSLERİ UNUTMADILAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren özen oto onarım ve özen oto kiralama(ikame) ÖZEN A.Ş yönetim kurulu başkanı Bayram Öcal ve genel müdürü Ali Öcal, sokağa çıkma kısıtlamasında görevli polis memurlarına..

POLİSLERİ UNUTMADILAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren özen oto onarım ve özen oto kiralama(ikame) ÖZEN A.Ş yönetim kurulu başkanı Bayram Öcal ve genel müdürü Ali Öcal, sokağa çıkma kısıtlamasında görevli polis memurlarına çorba ikramında bulundu.

 

Ereğli’ de sokağa çıkma kısıtlamasının son günün de faaliyet gösteren özen oto onarım ve özen oto kiralama(ikame) ÖZEN A.Ş yönetim kurulu başkanı Bayram Öcal ve genel müdürü Ali Öcal, görevli polis memurlarına çorba ikramında bulundu. Uygulama noktalarını tek tek gezen Öcal ile Çorbacı FAKO çalışanları çorbaları ekip görevlilerine teslim etti.

 

Çorba dağıtımı ile ilgili olarak açıklamada bulunan faaliyet gösteren özen oto onarım ve özen oto kiralama(ikame) ÖZEN A.Ş. Genel Müdürü Ali Öcal “ Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. PANDEMİ salgını dolayısıyla tedbirler arasından alınan karar doğrultusunda Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. Bu soğuk kış gününde görev yapan Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizin bir nebze olsun içlerini ısıtmak amacıyla böyle bir çalışma yaptık. Allah Güvenlik görevlilerimizin ayağına taş değdirmesin” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL