Genel Gündem Tüm Manşetler

POLAT TÜRKMEN’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER MESAJI…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Türkmen mesajında şu ifadelere yer verdi, ”Hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan haber alma ve yayma..

POLAT TÜRKMEN’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER MESAJI…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Türkmen mesajında şu ifadelere yer verdi, ”Hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, kamuoyunun doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi açısından toplum için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Basının taşıdığı bu önem basın mensuplarımızın ahlak esasları çerçevesinde vazifelerini yerine getirmeleriyle anlam kazanmaktadır.
İktidara geldiğimiz günden bu yana adım adım gerçekleştirdiğimiz reformlarla ülkemizi daha özgür bir ülke haline getirmenin mücadelesini vermekteyiz. Hükümet olarak gazetecilerimizin görevlerini daha rahat, daha özgür, daha güvenli ortamlarda yapabilmelerini sağlamak önceliklerimiz arasında yer almıştır, bu konuda hassasiyet ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.
Basın mensuplarımızın demokrasimizin güçlenmesine, ülkemizin ilerlemesine, birlik ve beraberliğimizin korunmasına önemli katkı sağlayacaklarına inanıyor, bu düşüncelerle yerel ve yaygın basın kuruluşlarında görev yapan basınımızın değerli mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL