logo

ÖZDEMİR PARK’TA 7 MAĞAZA DAHA AÇILDI!

ozdemir_park

 

Ereğli’nin en yeni buluşma noktası olan Özdemir Park, tüm ziyaretçilerine yenilikçi bir deneyim yaşatmak için, şehirde bir referans noktası olarak hizmet vermeye devam ediyor.

6 Eylül’de düzenlenen açılışın ardından Ereğli’li alışveriş tutkunları ile buluşan Özdemir Park bünyesindeki onlarca ulusal ve yerel markaya yenilerini eklemeye devam ediyor. Türkiye’nin tanınmış lezzetlerinden Usta Dönerci, Burger King, Popeyes’ın yanı sıra yerel markalar arasında yer alan Pideci Yaşar birbirinden farklı menüleri ile AVM’nin üçüncü katında meraklıları ile buluşmaya devam ediyor. Türk kahvesinin tadını ve unutulmaz keyfini yaşamanıza olanak sağlayacak Gönül Kahvesi ise birinci katta hizmet vermeye başladı.

Kişisel Bakım ve sağlık kategorisinde yepyeni ürünleri ile Kozmetika, güzelliğinizi keşfedeceğiniz birçok alternatife ulaşmanız için sizleri Özdemir Park’a bekliyor. Zemin katta hizmete açılan Keyfcase ise telefon aksesuarları için özel koleksiyonlarını sizlerle buluşturmaya devam edecek.  ozdemir_park

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş