Genel Gündem Tüm Manşetler

ÖZBAKIR, ÖZER’İ ZİYARET ETTİ..!

Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’i ziyaret etti.   Özbakır, Rektörlük makamında 04 Kasım Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette, Bülent Ecevit Üniversitesi’nin çalışmalarını her zaman yakından takip ettiğini,..

ÖZBAKIR, ÖZER’İ ZİYARET ETTİ..!
mahmut özer hüseyin özbakır
Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’i ziyaret etti.
 
Özbakır, Rektörlük makamında 04 Kasım Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette, Bülent Ecevit Üniversitesi’nin çalışmalarını her zaman yakından takip ettiğini, Zonguldak için çok önemli bir işlev gördüğünü söyledi. Üniversitenin İbn-i Sina kampüsüyle birlikte bölgede sağlık üssü konumunda olduğunu belirten Özbakır, Rektör Özer’i başarılı çalışmaları dolayısıyla kutladı.
 
Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, Milletvekili Hüseyin Özbakır’a ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek yenilenen seçimlerin Zonguldak’a hayırlı olmasını dileyerek yeni görevlerinde başarılar diledi. Rektör Özer, “Bülent Ecevit Üniversitesi olarak Zonguldak için her alanda hayati öneme sahip çalışmalar yapma gayreti içindeyiz. Çalışmaları yürütürken Sayın Vekillerimizin desteklerini hissetmemiz ve görmemiz bizleri son derece memnun etmektedir. Bu vesileyle yenilenen seçimler sonucunda Sayın Vekilimiz Özbakır’ı tekrar seçilmesinden dolayı kutluyor, Üniversitemize yaptığı katkılardan teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. ” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL