Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

OYLARINA TALİP OLDU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı ve beraberindeki heyet, seçim çalışmaları kapsamında şehirlerarası yolcu terminalinde yolcu ve terminal çalışanlarını ziyaret ettiği bildirildi.  Konuyla ilgili olarak Cumhuriyet Halk Partisi’nden..

OYLARINA TALİP OLDU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı ve beraberindeki heyet, seçim çalışmaları kapsamında şehirlerarası yolcu terminalinde yolcu ve terminal çalışanlarını ziyaret ettiği bildirildi.

 Konuyla ilgili olarak Cumhuriyet Halk Partisi’nden yapılan yazılı açıklamada “Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakçı, ilçe başkan yardımcılarımız ve partili üyelerimiz ile birlikte Çankırılılar Derneğinin iftar programına katıldıktan sonra Ereğli Atatürk Şehirler Arası Otobüs Terminali’ni ve otobüs yolcularını ziyaret ettiler. İlçe başkanımız Ocakçı, Kentimize misafir olarak gelen ve kentimizden bayram ziyaretlerine giden yolculardan 24 Haziran seçimlerinde destek istedi. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakçı, gece saat: 01.00’e kadar Ereğli Atatürk Şehirler Arası Otobüs Terminalinde ki firmaların çalışanları ve otobüslerini bekleyen yolcular ile tek tek konuşarak, ülke gündemi ve genel seçimler hakkında sohbet etti.  Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakçı, Şehir dışına çıkan otobüs yolcularına iyi yolculuklar diledi ve her bir yolcuya broşürlerini kendi takdim etti. Samimi ortamda geçen seçim çalışmasında kentimize gelen ve şehir dışına yolculuk eden her bir otobüs yolcusundan 24 Haziran’da yapılacak seçimde Cumhurbaşkanlığı için Muharrem İnce’ye Milletvekilliğinde ise Milletvekili adaylarımıza destek istedi” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL