Spor

ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde düşme hattında bulunan Akınspor – Ontemmuzpor karşılaşması 90+5. dakikada çıkan olaylar nedeni ile tatil edildi. Beyçayırı Sahasında oynanan müsabakanın ilk yarısı 0-0 eşitlikle son buldu…

ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde düşme hattında bulunan Akınspor – Ontemmuzpor karşılaşması 90+5. dakikada çıkan olaylar nedeni ile tatil edildi.

Beyçayırı Sahasında oynanan müsabakanın ilk yarısı 0-0 eşitlikle son buldu.

İkinci yarıya hızlı başlayan Akınspor 57. dakikada Serdar’ın golü ile 1-0 öne geçti. Golden sonra oyun sertleşmeye başladı. Karşılıklı ataklarla geçen maçın 90+5.dakikasında Akınsporlu Erdi faul yaptığı nedeni Maçın Hakemi Mustafa Kınık tarafından durduruldu.

Yapılan faule sarı kart vermesi için 1.Yardımcı Hakem Yusuf Şentürk, hakem Mustafa Kınık’ı çağırarak Erdi’ye sarı kart vermesi için uyardı. İkinci sarı kartını gören Erdi ise ‘ben ne yaptım da beni atıyorsunuz’ diyerek faul yaptığı rakip oyuncuya saldırınca ortalık bir anda karıştı. İki takım oyuncuları birbirine girdi. Ayırmaya çalışan yöneticilerinde dayak yediği olayda polis takviye ekip istedi. Biber gazı ve cop kullanılarak yatıştırılan olaylardan dolayı hakemler soyunma odasına girdi. Tribünden bir taraftarın sahaya girerek On Temmuzsporlu oyunculara vurması ise olayları yeniden alevlendirdi.

Tüm bu yaşananlardan sonra kalan süreyi oynatmak isteyen Maçın Hakemi Mustafa Kınık sahaya yeniden çıktı. Hakem tiryosu sahanın ortasında On Temmuzspor’un sahaya çıkmasını bekledi. O sırada Akınspor’da sahada hazır bulundu. Ancak On Temmuzsporlu oyuncular oynatılmak istenen kalan süre için sahaya çıkmadı. Maçın Hakemi de karşılaşmayı tatil etti. Maçın sonucunu İl Tertip Komitesi Salı günü düzenleyeceği toplantıda verecek. 

Bilindiği üzere takımların sahaya çıkmaması halinde maç çıkan takım lehine 3-0 hükmen tescilleniyor. 

(MONTAJSIZ HAM GÖRÜNTÜLERDİR)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL