Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ORMANLI KÖPRÜSÜ YOLUNUN TADİLATI BİTTİ

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli-Devrek Yolu yapım çalışmaları nedeniyle bozulmaların meydana geldiği Ormanlı Köprüsü yolunda bakım onarım yapıldığını bildirdi. AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Köprüsü..

ORMANLI KÖPRÜSÜ YOLUNUN TADİLATI BİTTİ

7715_5883-ormanliyolu

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli-Devrek Yolu yapım çalışmaları nedeniyle bozulmaların meydana geldiği Ormanlı Köprüsü yolunda bakım onarım yapıldığını bildirdi.

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Köprüsü yol güzergahında meydana gelen bozulmaları yerinde inceledi.
 
İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli-Devrek yolu yapım çalışmaları nedeniyle yolda meydana gelen bozulmalardan şikayetler aldıklarını belirterek; “Ormanlı tarafına giden yolda Ormanlı Köprüsüne kadar olan yaklaşık 1 kilometrelik bir alanda Ereğli-Devrek yolu yapım çalışmaları nedeniyle bozulmalar oluşmuş ve sürücülerimiz bu durumdan sıkıntı yaşıyorlardı. Karayolları yetkililerimizle görüştüm ve burada bakım onarım çalışması başlattılar. Bozuk olan 1 kilometrelik yola çakıl dökülerek bakım onarımı yapıldı. Ben Karayolları yetkililerimize gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 
Çakır, Ereğli-Devrek yolunda çalışmaların hava koşullarına bağlı olarak planlanan şekilde devam ettiğini söyledi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL