Genel Gündem Tüm Manşetler

ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ İNCELEMELERDE BULUNDU

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, Ereğli Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Kocaman Orman İşletme Şefliği’nde Haziran ayında meydana gelen sel felaketi nedeniyle zarar gören yollar ve depo binalarını kontrol..

ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ İNCELEMELERDE BULUNDU
bolge-muduru-ereglide-inceledi--_1

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, Ereğli Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Kocaman Orman İşletme Şefliği’nde Haziran ayında meydana gelen sel felaketi nedeniyle zarar gören yollar ve depo binalarını kontrol ederek, orman içi yolların tamir ve bakım çalışmaları ile üretim çalışmalarını yerinde izledi.  

 

Kocaman Orman Emvali Deposu’nu detaylı inceleyen Bölge Müdürü Beşel, İşletme Müdürlüğü yetkililerine standardizasyon ve pazarlama teknikleri ile ilgili talimatlar verdi.  Gökçebey Fidanlık Müdürlüğüne bağlı olan ve Kocaman Deposu’yla aynı bahçe içinde bulunan Kocaman Geçici Fidanlığı’nı da inceleyen Bölge Müdürü Beşel, her zaman daha iyiyi hedefleyerek, daha güçlü bir camia olabileceklerini vurguladı. Beşel, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar için başarılar dileyerek, incelemelerini tamamladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL