logo

30 Ağustos 2019

ÖNEMLİ BİR ETKİNLİK…

Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği löseöili kardeşler için önemli bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Lösemi hastası Banu Uzun başta olmak üzere ilik nakli bekleyen tüm lösemi hastaları için 6-7 Eylül tarihlerinde büyük bir kök hücre ve kan kampanyası düzenlemeye hazırlanıyorlar.
Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu bir araya gelerek büyük bir kök hücre ve kan bağışı kampanyasına imza atmaya hazırlanıyorlar.
Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu sosyal paylaşım sayfasında yer alan paylaşıma göre; “1 HAYAT İÇİN 10 DAKİKANIZI AYIRIN…” sloganıyla etkinlik hazırlanıyor.
Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu sayfasında yer alan paylaşımda şu görüşlere yer verildi;
“1 HAYAT İÇİN 10 DAKİKANIZI AYIRIN… “
“Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği olarak, bu akşam yaptığımız olağan üstü yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulumuzun almış olduğumuz karar sonucunda, ilçemizde lösemi teşhisi konulan Banu Uzun kardeşimizin ve diğer ilik nakli bekleyen tüm lösemili kardeşlerimiz için derneğimiz öncülüğünde 6-7 Eylül tarihlerinde Kdz. Ereğli’de detaylarını önümüzdeki günlerde paylaşacağımız büyük bir kök hücre ve kan kampanyası düzenleyeceğimizi duyurur, tüm sivil toplum örgütleri, değerli basın mensuplarını ve tüm duyarlı halkımızı kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz.
Saygılarımızla kamuoyuna duyurulur…”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx