Spor Tüm Manşetler

ONAYLANDI, AMA..!

Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahası TFF tarafından onaylandı..! Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri Beyçayırı Sahasında gerekli incelemelerde bulundu. Yapılan incelemeler sonucunda 2015-2016 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Kdz Ereğli Belediyespor maçlarını..

ONAYLANDI, AMA..!

BEYÇAYIRI SAHASI KDZ EREĞLİ

Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahası TFF tarafından onaylandı..!

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri Beyçayırı Sahasında gerekli incelemelerde bulundu.

Yapılan incelemeler sonucunda 2015-2016 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Kdz Ereğli Belediyespor maçlarını Beyçayırı Sahasında oynamasında bir sakınca görülmedi. 

Büyük Sakatlıklar Bekleniyor..!

Neredeyse 2 yıldır tüm siyasilere ve bürokratlara Ereğli Beyçayırı Sahasının suni çiminin değiştirilmesi ve aydınlatmanın güçlendirilmesi hususunda spor kulüpleri telkinlerde bulunsa da bir sonuca ulaşılamadı.

Önceki dönem Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan döneminde sahanın ödeneğinin çıktığı iddia edilse de seçim öncesi yapılacağı ve yenileceği söylenen sahada henüz bir arpa boyu yol gidilememesi kulüpleri ve sporcuları tedirgin ediyor.

Zira sahanın yüzenin adeta beton bir hal alması sakatlıklara davetiye çıkartıyor. Oysa ki yapımına başladığında sadece 25 günlük sürede tamamlanabilecek olan sahanın sadece siyasi bir malzeme olarak kullanıldığı düşünülüyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL