Genel Gündem Tüm Manşetler

ÖLÜ ZANNETTİLER

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yolda hareketsiz yatan vatandaşın öldüğünü zanneden mahalle halkı polise haber verdi. Ekiplerin olay yerine gelmesi ile yatan şahsın ölmediği ve aşırı alkollü olduğu anlaşıldı. Olay Ereğli’ye bağlı..

ÖLÜ ZANNETTİLER

Basliksiz_2_jpg02_08_2014_17_14_15881446 (1)

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yolda hareketsiz yatan vatandaşın öldüğünü zanneden mahalle halkı polise haber verdi. Ekiplerin olay yerine gelmesi ile yatan şahsın ölmediği ve aşırı alkollü olduğu anlaşıldı.

Olay Ereğli’ye bağlı Akarca mahallesi Kız kapısı caddesi üzerinde meydana geldi. Mahalle sakinleri elektrik trafosunun yan tarafından yerde hareketsiz yatan bir kişi gördü. Yatan şahsın kımıldamaması üzerine öldüğünü zanneden mahalle halkı polise haber verdi. Kısa sürede gelen polis, yerde yatan ve isminin K.D (42) olduğu öğrenilen kişinin ölmediğini ve alkol komasına girdiğini tespit etti. K.D nin kendisine zarar vermemesi için başında duran polisler haber verilen ambulansı bekledi. Sağlık ekiplerinin gelmesi ile K.D ambulansa alınarak Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sıcak havada aldığı aşırı alkol sonucu kendinden geçip bayılan K.G.’nin bir süre daha müşahede altında tutulacağı öğrenildi.

CHA-Sinan Kabatepe

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL