Eğitim Genel Gündem Tüm Manşetler

OKUL MÜDÜRÜ CEPTEN ÖDÜYOR

Kdz. Ereğli’deki Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Denizcilik Meslek  Lisesi Voleybol Takımı Liseler arası şampiyonada finalde İmam Hatip Lisesi’ni 3-0 yenerek il Birincisi oldu. Okul Müdürü Yaşar Yavuzdeğer’in  şampiyon..

OKUL MÜDÜRÜ CEPTEN ÖDÜYOR

6779728

Kdz. Ereğli’deki Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Denizcilik Meslek  Lisesi Voleybol Takımı Liseler arası şampiyonada finalde İmam Hatip Lisesi’ni 3-0 yenerek il Birincisi oldu.

Okul Müdürü Yaşar Yavuzdeğer’in  şampiyon olan takımın 12 öğrencisine cebinden 20’şer lira prim ödediği kutlama okul bahçesinde yapıldı.  Müdür Yardımcısı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Gülay Değerlioğlu ile Antrenör Alparslan Kütük’ün çalıştırdığı takımın oyuncuları, okul bahçesindeki kutlamada, meşaleler yaktılar ve “Denizcilik” sloganı attılar.

Burada bir konuşma yapan Yaşar Yavuzdeğer, bundan sonraki hedeflerinin Kastamonu’daki grup elemesinde başarı yakalamak olduğunu belirterek, öğrencilerin umutlu olduklarını dile getirdi. Yavuzdeğer, “az veren candan çok veren maldan” diyerek, voleybol takımının öğrencilerine prim  olarak  kendi cebinden 20’şer  liraları dağıttı. 

İlgili Galeri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL