logo

Öğretmenlerimizin yanındayız.

Her türlü fedakarlığı gösteren öğretmenlerimizin yanındayız.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş; Gülüç Düğün Salonunda yapılan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına katıldı.

Gülüç Düğün Salonundaki 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına Eşi Işıl Demirtaş, Meclis Üyeleri Mustafa Sarı, Şükrü Arslan , Muhtarları Recep Hasçelik,Çağlar Özcan, İhsan Aslan , öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program; Gülüç Vesile Dikmen Ortaokul Müdürü Ayşe Akar Yelekoğlu ve Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Gülüç Vesile Dikmen Ortaokulu‘nun düzenlediği etkinliklerle devam edilen programda, düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Öğretmenlere DEMİRTAŞ , çiçek takdim etti.

Program sonunda Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa DEMİRTAŞ , pasta kesiminin ardından kutlama programına katılan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü tek tek kutlayarak onlarla sohbet etti.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, mesajında şu sözlere yer verdi,

“HER ZAMAN ÖĞRETMENLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Eşim Işıl DEMİRTAŞ, Meclis üyelerimiz ve Mahalle Muhtarımız ile birlikte Gülüç Vesile Dikmen Ortaokul’unun düzenlemiş olduğu 24 Kasım Öğretmenler Günü programında emeği geçen Başta Müdürümüz Ayşe Akar Yelekoğlu ve Öğretmenlerimize, katılım sağlayan herkese teşekkür ederim.

Gülüç Vesile Dikmen Ortaokul’un, İlçe’de düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili yarışmada şiir dalında öğrencimiz 8/C sınıfı Berra Yavuz olmuştur. Öğrencimizi ve Türkçe öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. ”

              

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?