Genel Gündem Tüm Manşetler

ÖĞRENCİLERE YAĞLAMA YÖNTEMİ TUTMADI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde ağaçların ve demir parmaklıkların gres yağı ile yağlanması öğrencilerin okuldan kaçışını engelleyemedi. Kdz. Ereğli ilçesinde Teknik ve Endüstri Melek Lisesi idaresinin öğrencilerin..

ÖĞRENCİLERE YAĞLAMA YÖNTEMİ TUTMADI

Basliksiz_9_jpg23_10_2014_15_32_22881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde ağaçların ve demir parmaklıkların gres yağı ile yağlanması öğrencilerin okuldan kaçışını engelleyemedi.

Kdz. Ereğli ilçesinde Teknik ve Endüstri Melek Lisesi idaresinin öğrencilerin teneffüslerde ve öğle tatillerinde okul bahçesinden dışarı kaçmalarını önlemek için demir parmaklıkları ve ağaçları gres yağı ile yağlaması da çözüm olmadı. Meslek lisesi öğrencileri özellikle öğle tatillerinde alınan tüm tedbirlere rağmen bir yolunu bulup okul bahçesinin dışına kaçmayı başarıyor. Uygulanan yasağın kaldırılmasını isteyen öğrenciler “Burası cezaevi değil okul. Geçen yıl böyle bir şey yoktu. Bu yıl nereden çıktı bu yasak anlamış değiliz. Biz okuldan kaçmayı kafamıza koyduktan sonra her türlü kaçarız. Okuldan kaçarken yakalanırsak ceza alıyoruz. Okulumuzun bazı bölgelerinde demir parmaklıklar ve ağaçlar gres yağı ile yağlandı sırf biz kaçmayalım diye. Biz yasağın bir an önce kaldırılmasını istiyoruz. Özellikle öğle saatlerinde bizi serbest bıraksınlar” dedi.

Bu arada Kdz. Ereğli kaymakamlığı tarafından demir parmaklıklara ve ağaçlara gres yağı sürülmesi ile ilgili olarak idareciler hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kaynak : İHA

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL