Genel Spor Tüm Manşetler

ÖDÜLLERİNİ ALDILAR..!

Yılın Antrenörü ve Yılın Futbolcusu ödülünü aldı. Gerçek Ereğli Gazetesi olarak geçtiğimiz günlerde spor kamuoyunun yakından ilgilendiği ‘Yılın Antrenörü’ ve ‘Yılın Amatör Futbolcusu’ anketi düzenlemiştik. Yapılan anket sonucunda Yılın Antrenörü..

ÖDÜLLERİNİ ALDILAR..!

ÖDÜL TÖRENİ

Yılın Antrenörü ve Yılın Futbolcusu ödülünü aldı.

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak geçtiğimiz günlerde spor kamuoyunun yakından ilgilendiği ‘Yılın Antrenörü’ ve ‘Yılın Amatör Futbolcusu’ anketi düzenlemiştik.

Yapılan anket sonucunda Yılın Antrenörü Alaplı Belediyespor’un hocalığını yapan Gökmen Başoğlu olmuş, Yılın Amatör Futbolcusu da Devrek Belediyespor’un oyuncusu Ersel Öztürk seçilmişti.

Ankette başarı gösteren isimlere 21 Mart’ta Kdz. Ereğli’de düzenlenen gecede ödülleri takdim edildi.

Yılın Amatör Futbolcusu seçilen Ersel Öztürk’e ödülünü Eskişehirspor Alt Yapı Antrenörü Musa Devrim verdi. Ödülünü Ersel Öztürk’e takdim eden Musa Devrim ‘bölgemizde bu tür sporcuların var olması güzel bir şey. Ayrıca yerel basının özendirici olması gençlerin motivasyon kaynağı olacaktır. Bu tür çalışmaların daha sıklıkla yapılması kanaatindeyim. Ersel kardeşimizi yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum’ dedi.

Ödülünü alan Ersel Öztürk ise duygularını şu şekilde ifade etti. ‘Ben Gerçek Ereğli Gazetesindeki ankette adımı görünce çok mutlu oldum. İlk aklıma gelen ‘seçilemesem dahi aday gösterilmek onurunu yaşadım’ diye düşündüm. Daha sonra son 5 isim arasına girince büyük mutluluk ve heyecan yaşadım. Sonuç açıklandığında ise inanmakta güçlük çektiğim gibi mutluluktan uçtum diyebilirim. Bu organizasyonu düzenleyen Gerçek Ereğli Gazetesine teşekkür ederim.’

Gecenin diğer bölümünde ise Yılın Antrenörü seçilen Alaplı Belediyespor’un Antrenörü Gökmen Başoğlu’na ise Kdz. Ereğli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Haydar Üzülmez verdi.

Üzülmez konuşmasında ‘spor hem sağlık hem de sosyal aktivite açısından önemli bir kavramdır. Spora destek vermek, topluma yararlı bir iş yapıyor olmak demektir. Bu kapsamda Gerçek Ereğli Gazetesinin spora verdiği önem yadsınamaz. Kendilerine sporun içinden gelen birisi olarak teşekkür ediyorum. Ayrıca Yılın Antrenörü seçilen arkadaşımız Alaplı Belediyespor’un Antrenörü Gökmen Başoğlu’nu da yürekten kutluyorum. Allah başarılarını daim kılsın’ dedi.

Duygularını kısaca ifade eden Alaplı Belediyespor Antrenörü Gökmen Başoğlu ise ‘Gerçek Ereğli Gazetesine teşekkür ediyorum. Gerçekten sporla uğraşan, ilgilenen herkesin takdirini alıyorlar. Bu tür etkinlikler bizlerin heyecanını artırdığı gibi işimize motivede ediyor. Herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

Yılın Antrenörü Gökmen Başoğlu’na ve Yılın Amatör Futbolcusu Ersel Öztürk’e Yazıcıoğlu Kuyumculuk’tan özel olarak hediye takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL