Genel Gündem Tüm Manşetler

OCAKCI ŞOFÖR’LERİ DİNLEDİ..

 Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sertan Ocakcı ve yönetim kurulu üyeleri  Pazar Taksi, Kent Taksi ve Kdz. Ereğli Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifine ziyarette bulundu. İlçe Başkanı Şoför  Esnafı ile..

OCAKCI ŞOFÖR’LERİ DİNLEDİ..

baslk

 Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sertan Ocakcı ve yönetim kurulu üyeleri  Pazar Taksi, Kent Taksi ve Kdz. Ereğli Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifine ziyarette bulundu.

İlçe Başkanı Şoför  Esnafı ile duraklarında sohbet etti, sorunlarını dinledi. Pazar Taksi, Kent Taksi ve Kdz. Ereğli Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi yöneticileri ve şoförlerinin ilettiği sorunları ve çözüm önerilerini değerlendirdiler.

Başkan Sertan Ocakcı’ın ziyaretine, Pazar Taksi durak başkanı Gökhan Kaldırım ve Pazar Taksi Durağı Mensupları,  Kent Taksi durak başkanı Nedim Gönül ve Kent Taksi Durağı Mensupları ve  Kdz. Ereğli Çilek Özel Halk  Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Çetin Çimen ve  yöneticilerinin yanı sıra otobüs şoförleri ve Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.taksiimg_6395

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL