Genel Güncel Gündem Spor Tüm Manşetler

O sene bu sene dedikleri futbol bu mu?

Temsilcimiz Kdz. Ereğli Belediyespor, 120 dakikası 0-0 beraberlikle sonuçlanan karşılaşmanın penaltı atışlarında Bartınspor’a 4-3 mağlup oldu ve Ziraat Türkiye Kupası’ndan elendi.

O sene bu sene dedikleri futbol bu mu?

Temsilcimiz Kdz. Ereğli Belediyespor, 120 dakikası 0-0 beraberlikle sonuçlanan karşılaşmanın penaltı atışlarında Bartınspor’a 4-3 mağlup oldu ve  Ziraat Türkiye Kupası’ndan elendi.

Ziraat Türkiye Kupası’nda ön eleme turunda temsilcimiz Kdz. Ereğli Belediyespor ile Bartınspor karşı karşıya geldi. Şehit Vefa Karakurdu Stadı’nda oynanan mücadelenin 120 dakikası 0-0 beraberlikle sonuçlandı. Tur için seri penaltı vuruşlarına geçildi. Penaltı vuruşlarında ise temsilcimiz Kdz. Ereğli Belediyespor, Bartınspor’a 4-3 mağlup olarak Türkiye Kupası’ndan elendi. Karşılaşmaya ise Kdz Ereğli Belediyespor’un ileri hattındaki oyuncuların kaçırdığı goller damgasını vurdu.

Kdz Ereğli Belediyespor’un oynadığı futbol ise spor severler tarafından beğenilmedi. Bazı sporseverler “o sene bu sene dedikleri futbol bu mu” yorumlarını yaptılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL