Spor

MUSA DEVRİM HER ŞEYİ ANLATTI

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak Zonguldak ve Ereğli spor kamuoyunu yakından ilgilendiren bir röportaja daha imza attık. Karadeniz Ereğli’de uzun yıllar hizmet etmiş Antrenör Musa Devrim ile gerçekleştirdiğimiz röportajda çok çarpıcı..

MUSA DEVRİM HER ŞEYİ ANLATTI

musa devrim haber

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak Zonguldak ve Ereğli spor kamuoyunu yakından ilgilendiren bir röportaja daha imza attık.

Karadeniz Ereğli’de uzun yıllar hizmet etmiş Antrenör Musa Devrim ile gerçekleştirdiğimiz röportajda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Zamanında yaşadıklarını ilk kez bir medya kuruluşuna açıklayan Musa Devrim röportajından bazı başlıklar;

 

Ereğli’de futbol mantalitesi yanlış, iyi yapılanlama yok, bir sürü boşa harcamalar yapıyorlar, sevk ve idare sıkıntısı var. Zonguldak ve Ereğli zamanında çok ah almıştır.

Futbola çok ucuz siyaset karışmıştır. Zamanında Ereğli’deyken bir açıklama yapmıştım ‘futbol cahili bir sürü insanın olduğu ortam’ demiştim. Kime ne anlatayım, beni anlayacak yok ki! Ereğli’de basın bile rant peşinde koşuyor. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar.

Nejat Bakan ben hocalık yaparken benden önce hocalık yaptığı takımda oyunculara gol atınca benim olduğum tribüne bana koşun demiş. Bana bunu takım kaptanım bizzat anlattı. Futbolu seviyesizleştirmeyin.

Erdemirspor yönetimi bana hedefimiz yok dedi.

Benim için çok iyi takım çalıştırır, ama taktik falan bilmez demişler. Bu yüzden birileri idmanda bana pas verilen çalışmalar yaptır bile denildi.

Bu çarpıcı röportajın videosunu sitemizden izleyebilirsiniz. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL