Genel Gündem Tüm Manşetler

MUHTARLAR BİLGİLENDİRİLDİ

Karadeniz Ereğli’ye bağlı mahalle ve köy muhtarlarına yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim semineri tamamlandı. İlçe Müftülük Konferans Salonu’nda düzenlenen köy ve mahalle muhtarlarının katıldığı hizmet içi eğitim seminerinin sertifika töreninde..

MUHTARLAR BİLGİLENDİRİLDİ

DSC_8513

Karadeniz Ereğli’ye bağlı mahalle ve köy muhtarlarına yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim semineri tamamlandı.

İlçe Müftülük Konferans Salonu’nda düzenlenen köy ve mahalle muhtarlarının katıldığı hizmet içi eğitim seminerinin sertifika töreninde konuşan Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, hizmet için eğitimin önemli olduğunu söyledi.

Muhtarlara yönelik eğitimlerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini anlatan Madenoğlu, “Gerek Kaymakamlığımız Yazı İşleri Müdürlüğüne gerekse Muhtarlar Derneğine bu organizasyondan ötürü teşekkür ediyorum” dedi. Karadeniz Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç da İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu ve hizmet içi eğitimde emeği geçen herkese teşekkür etti. 4 Hafta süren eğitimi tamamlayan muhtarlara Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ereğli İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Gökhan Tufan, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük ve daire müdürleri tarafından sertifikaları teslim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL