Spor

MUHTAR DURUMA EL KOYDU

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatgör Lig takımlarından ve Ereğli’nin tek Süper Amatör Küme olma ünvanını elinde bulunduran Vefa Ereğli Demirspor’da başkan Abdullah Bostancı’nın istifasının ardından mevcut yönetim kurulu olağanüstü kongre kararı..

MUHTAR DURUMA EL KOYDU

DSCF4364

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatgör Lig takımlarından ve Ereğli’nin tek Süper Amatör Küme olma ünvanını elinde bulunduran Vefa Ereğli Demirspor’da başkan Abdullah Bostancı’nın istifasının ardından mevcut yönetim kurulu olağanüstü kongre kararı aldı.

Yapılacak olan kongrede başkanlığa Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaaslan aday oldu. Kongre sonrasında takımın adının ‘Ereğli Kepez Spor’ olacağı belirtildi. Yıllardır bir kulüp sahibi olmayı istediklerini ve gençlere sporu sevdirmek, yararlı birer birey olmaları için bu işin içine girdiklerini belirten Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaaslan güçlü bir yönetim kurulu ile Bölgesel Amatör Ligi hedeflediklerini belirtti. Takımı idmanda ziyaret ederek ‘bugüne kadar kulüpte tarafınıza neler vaat edildiyse hepsini biliyorum ve yönetim kurulum adına üstleniyorum. Kongreden sonra Kepez Mahallesi olarak takıma sahip çıkacağız. Bir çoğunuzun üst düzey sporcu olduğunu biliyoruz. Hedefimiz Bölgesel Amatör Lig olduğundan sizlerle başarının geleceğine inanıyorum. Bu yolda bizlere ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Takımın Antrenörü Sertan Kuzu’nun da bu işi layıkı ile yapacağından hiçbir şüphemiz yoktur’ dedi.

Sporcularla kısa bir süre sohbet eden Kepez Mahallesi Muhtarı ve Vefa Ereğli Demirspor Başkan Adayı Baki Karaaslan gazetemize özel olarak şu açıklamaları yaptı.  

 

YORUMLAR (3)

  1. BEYÇAYIRLI diyorki:

    ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ MUHTAR VALLA BİR DAHA SEÇİM ALAMAZSIN KEPEZDE ONA GÖRE AMA O TAKIMDA BURAK VAR ERAY VAR BU ÇOCUKLAR NE YAPABİLECEK ORADA ONU ANLAMADIM BAL LİGİ DİYORSUNUZ1.AMATÖR TAKIMLARININ BİLE DÜŞÜNMEDİĞİ ADAMLARI İDMANA ÇIKARTIYORSUNUZ NE İŞ ANLAM VEREMEDIM

  2. kepezli diyorki:

    herşeyin hayırlısı muhtar ama sende abdullah bostancı ve engın cıvelek gıbı çıkmada sonra amahallemizin adını lekelemeyin. ya bu işi tamamını yap yada hıç bulaşma

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL