Genel Gündem Tüm Manşetler

MUHARİP GAZİLER ANNELERİ UNUTMADI..

  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi tarafından 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak anneler günü nedeniyle bu sabah Lal Kafe’de annelere özel kahvaltı düzenledi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şube yönetimi tarafından..

MUHARİP GAZİLER ANNELERİ UNUTMADI..

 

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi tarafından 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak anneler günü nedeniyle bu sabah Lal Kafe’de annelere özel kahvaltı düzenledi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şube yönetimi tarafından  düzenlenen kahvaltı’ya Gazi eşleri, İzmirlioğlu huzur evi sakinleri, TEMAD Kdz.Ereğli şube yönetimi, eşleri ve üyeleri, Ereğli Lions kulübü Başkanı ve yönetimi, Anneler Derneği Başkanı ve yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı. Kahvaltı programının açılış konuşmasını TEMAD Yönetim Kurulu Üyesi Safiye Çullu gerçekleştirdi.

ŞAHİN ANNELERE SESLENDİ

Kahvaltıya katılan davetlilerle yakından ilgilenerek herkesle tek tek görüşen, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Temel Şahin  kahvaltı öncesi davetlilere yönelik bir konuşma da yaptı.

Şahin; Anneler günü Dünyada 1908 yılında Türkiye’de 1955 yılında Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanmaya başlamıştır. Anneler dünyada ki meleklerdir. Cennet annelerimizin ayakları altındadır.

Başta,, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere ebediyete intikal etmiş annelerimizi özlemle ve rahmetle anıyoruz.Bugün burada aramızda bulunan annelerimizin de anneler gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayıp onurlandırdığınız içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Günün anlam ve önemine dair, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Temel Şahin ve eşi Tansel Şahin tarafından annelere karanfil taktim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL