Genel Gündem Tüm Manşetler

MUHALİF GURUP ANKARA’DA

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin muhalif üyeleri ve iki il genel meclis üyesi Ankara’ya gitti. AK Partili Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyelerinden Yusuf Kalay, Mehmet Erdoğan, Turgay Aydın, Fevzi Ekşi, Hasan Pınarcık, Sabri Dinç,..

MUHALİF GURUP ANKARA’DA
eregli-hakkinda-tatli-bir-sohbet

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin muhalif üyeleri ve iki il genel meclis üyesi Ankara’ya gitti. AK Partili Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyelerinden Yusuf Kalay, Mehmet Erdoğan, Turgay Aydın, Fevzi Ekşi, Hasan Pınarcık, Sabri Dinç, İl Genel Meclis Üyeleri Rıfkı Gültekin, Ayhan Taşdelen ve parti kurucularından Ali Kemal Karaca, Ak Parti Genel Merkezi’nde Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç ile bir araya geldiler. Kalay, bir sosyal paylaşım sitesi üzerinden paylaştığı fotoğrafta ziyaret ile ilgili, “Ereğli hakkında tatlı bir sohbet yaptık” mesajı yayınladı.

Ekibin Ankara ziyaretleri ile ilgili farklı yorumlar yapılırken, öne çıkan yorum ise “şikayet” noktasında yoğunlaşıyor. 

YORUMLAR (1)

  1. Balılı diyorki:

    edin edin şikayet edin vekili edin başkanı edin iki gün sonra hüseyin uysal eee yeter be sizlemi uğraşacam chp ye geçiyorum derse ne yapacaksınız bakalım fazla naz aşık usandırır hüseyin uysalı hafif lokma sandınız ama yanılacaksınız buna emin olun hüseyin başkan bunlarla uğraşmak zorunda değilsin çokta üzerine gelirlerse geç chp ye bunların afrasından tafrasından bıktık yeter artık oy verdiğime pişman oldum bu ak partiye vekili eleştir başkanı eleştir turgaya bak bülent arınç var yanında adam telefonla uğraşıyor ne kadar saygılı bir arkadaş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL