Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri adayları, Belen mahallesinde halk toplantısına katıldı. Havai fişeklerle karşılanan adayların konuşması büyük alkış alırken, verilen toplu fotoğraf ise mahalle halkı tarafından ‘MHP Gümbür..

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri adayları, Belen mahallesinde halk toplantısına katıldı. Havai fişeklerle karşılanan adayların konuşması büyük alkış alırken, verilen toplu fotoğraf ise mahalle halkı tarafından ‘MHP Gümbür gümbür geliyor” sözleri ile yorumlandı.

MHP Zonguldak Milletvekili adayları Hamdi Ayan, Abdullah Bekar ve Fehmi Nuhoğlu, Kdz. Ereğli Belen Mahallesinde miting yaptı. 2. sıra Milletvekili adayı Abdullah Bekar kendi mahallesinde havai fişeklerle karşılandı.

Aynı zamanda MHP 2. sıra milletvekili adayı Abdullah Bekar’ın mahallesi olan Belen Mahallesinde konuşan Bekar, ‘Abilerim, Ablalarım, Kardeşlerim’, diye seslendiği komşularından kendisine oy istedi.

“ALLAH’IN İZNİ İLE BENDE SIKINTI YOK!..”

 Bekar’dan sonra konuşan 1. sıra Milletvekili Hamdi Ayan ise, Cumhur İttifakında adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunun altını çizerek, ‘Devletin bekası için bu gerekliydi’, dedi.

Sözlerine MHP’nin Zonguldak’tan rahatlıkla 1 milletvekili çıkaracağını sözlerine ekleyen Ayan, hedeflerin Zonguldak’tan en az 3 vekil çıkartmak olduğunu söyledi.

NUHOĞLU: “GENEL MERKEZİMİZ 2. VE 3. SIRAYI EREĞLİ’YE LAİK GÖRDÜ!..”

Ayan’dan sonra söz olan 3. sıra adayı Fehmi Nuhoğlu ise, diğer partilerin listeleri göz önüne alındığında Ereğli’ye hiçe saydıklarının altını çizerek; “Genel Merkezimize Ereğli’yi göz ardı etmediği içi,n teşekkür ediyorum. 2. ve 3. sırayı Ereğli’ye vererek;  Ereğli’yi ne kadar önemsediklerini göstermiş oldu. Bu şansı iyi değerlendirmeliyiz. Diğer partilerde Ereğli’yi hiçe saydılar” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL