Genel Gündem Tüm Manşetler

MEYDAN KAVGASINA DÖNDÜ..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde gelin ve görümce olduğu ileri sürülen iki kadın, ‘saç saça, baş başa’ kavga etti. Alınan bilgiye göre, aralarında husumet olduğu iddia edilen aynı aileden iki kadın, ilçenin..

MEYDAN KAVGASINA DÖNDÜ..!

gelin-gorumce-birbirine-girdi-tbzui

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde gelin ve görümce olduğu ileri sürülen iki kadın, ‘saç saça, baş başa’ kavga etti.

Alınan bilgiye göre, aralarında husumet olduğu iddia edilen aynı aileden iki kadın, ilçenin Müftü Mahallesi Unpazarı Sokak mevkisinde yürüdükleri sırada karşılaştılar. İki kadın önce tartıştı sonrasında ise kavga etmeye başladı.
Şehrin en işlek caddesinde, onlarca kişinin önünde saç saça kavga eden kadınları ayırmak için polis ve bazı kişilerce müdahale de bulunulsa da, başarılı olunamadı. Kavgaya, bir tarafın bayan arkadaşları da dahil olunca, kavga daha da büyüdü.
Kavga sırasında, her iki tarafın yanında bulunan küçük çocukların, yaşadıkları olay karşısında korkarak ağladıkları görüldü. Kavganın yaşandığı yerde bulunan polis memurunun telsiz anonsu ile yaptığı ‘takviye ekip’ isteği sonrası, olay yerine ekipler sevk edildi.
Güçlükle de olsa ayrılan taraflar, yolun her iki tarafında durarak, bir sürede daha ağız münakaşasında bulundular. Tarafların birbirinden şikayetçi olmadıkları öğrenildi. 

DAHA ÖNCEDE TARTIŞMIŞLAR..!
Öte yandan, kavga eden iki kişinin gelin/görümce olduğu öğrenildi. İki kadının, 21 Temmuz akşamı ikamet ettikleri Kavaklık Mahallesi’nde tartıştıkları, eşinin kız kardeşi yüzünden sinir krizi geçiren gelin R.Y’nin ambulansla hastaneye kaldırıldığı kaydedildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL