Spor

MEVCUT BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ..!

TÜFAD Zonguldak Şubesi’nin ertelenen Olağan Genel Kurul’u Pazartesi günü yapıldı. İki listenin yarıştığı genel kurulda mevcut Başkan Ahmet Birdal 165 oyla yeniden seçilirken, Erol Demir’in listesi 67 oyda kaldı. Türkiye..

MEVCUT BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ..!

48871_tufad

TÜFAD Zonguldak Şubesi’nin ertelenen Olağan Genel Kurul’u Pazartesi günü yapıldı. İki listenin yarıştığı genel kurulda mevcut Başkan Ahmet Birdal 165 oyla yeniden seçilirken, Erol Demir’in listesi 67 oyda kaldı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Zonguldak Şubesi’nin Olağan Genel Kurul’u Pazartesi günü gerçekleştirildi. Kapuz Plaj Tesisleri’nde gerçekleştirilen Genel Kurul büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç’ın Divan Başkanlığı yaptığı genel kurulda Münir Uzundurukan ve Vedat Dirlik divanda yer aldı. Genel Kurul’da Başkanlığa aday olan Ahmet Birdal ve Erol Demir’in konuşmalarının ardından oy kullanma işlemlerine geçildi. İki listenin yarıştığı genel kurulda mevcut Başkan Ahmet Birdal 165 oyla yeniden seçilirken, Erol Demir’in listesi 67 oyda kaldı.

Genel Kurula Gökçebey Belediye Başkanı ve Antrenör Vedat Öztürk, Galatasaray ve Milli takımın eski oyuncusu Ergün Penbe, Eski FİFA kokartlı eski hakem Cem Papila, Zonguldakspor Teknik Direktörü Cahit Terzi, TFF Antrenör Eğitmeni Muammer Birdal katılan isimler arasındaydı. Başkan Ahmet Birdal ve Erol Demir, konuşma öncesi hayatını kaybeden Antrenör ve Spor adamları Turgut Öndül, Turan Bodur, Yurdakul Alkan, Hulusi Yavuz ve Yurda Yönder’i unutmadı.

DARYAL YÖNDER, ONURSAL BAŞKAN SEÇİLDİ

Zonguldakspor’un eski futbolcuların Daryal Yönder, Genel Kurul’da Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Zonguldak Şubesi’nin Onursal Başkanı seçildi. Yönder’e önümüzdeki günlerde Yönetim tarafından plaket verilecek.

BİRDAL: BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ ORTAYA KOYDUK

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Zonguldak Şubesi’nde yeniden Başkanlığa seçilen Ahmet Birdal şu ifadelere yer verdi, “Gelen gelmeyen, oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Burada birlik beraberliğimizi ortaya koyduk. TÜFAD büyük bir camiadır, TÜFAD’da kavga olmaz. Kavga olursa zaten TÜFAD biter. Bunun için en iyi neyse onu yapmaya çalışıyoruz.

DEMİR: FARKINDALIĞI HERKES GÖRDÜ

Başkan Adayı Erol Demir ise şu görüşlere yer verdi, “Burada çok az insanla Kongreler yapılıyordu geçmişte. Çok büyük geniş bir aileyiz. Bunun farkındalığını ortaya koymak için böyle bir karar aldık. Antrenör camiasındaki herkesi seviyorum, en başka Ahmet Birdal’a ona büyük saygım var. Biz sadece yönetimin heyecan kaybı olduğu ve artık üretkenliğini kaybetti. Daha dinamik, coşkulu heyecanlı üretken yönetimin göreve gelsin proje üretsin istedik.

Burada Zonguldak’ta tüm Antrenörlerin katılmasından dolayı mutlu oldum. TÜFAD güçlü bir camia, bu gücü harekete geçirmek gerekiyor. Biz kimseyi yerden yere vurmak, yermek için aday olmadık. Biz daha iyisini yapabiliriz, daha heyecanlıyız demek için karşınıza çıktık.

Derneğin internet sitesi olması gerekir. Antrenörlerin birlikte vakit geçirebilecekleri bir lokalimiz yok. Türkiye’nin her yerine kültürel geziler düzenlenmesini istiyoruz.

Ahmet abide seçilirse de talebimiz budur. Bu birlik beraberlik böyle devam etsin bu farkındalığı herkes gördü. Ahmet Birdal ve yönetimini kutluyorum her zaman yanlarındayım.

Ahmet Birdal başkanlığındaki yönetimde yer alan isimler şöyle;

Ahmet Kaya, Ergün Penbe, Alaettin Gonca, Ali Nihat Ürer, İlkin Demir, Faruk Bahadır, Orhan Demircan, R.Yılmaz Yavuz, Hüsnü Akın, Günal Taşdemir, Ahmet Uzun, Burhan Arık, Ümit Kandemir, Kamil Emanet

Yönetim Kurulu Yedek: Oğuzhan Akman, İbrahim Ekmekçi, Nejat Bakan, Yusuf Çorak, Muhtelip Özdemir, Özdemir Dayanıklı, Tayfun Kayık, Gündüz Demirci, Umut Kanbur, Özkan Cinel, Bayram Altıntaş, Mustafa Karabela, Demir Beşliğlu, Ömer Aydın, Burkay Coşkun

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL