logo

09 Eylül 2018

‘MERHABA’ DEMEDEN ÖNCE…

Zonguldak Ereğli Spor sezon öncesinde kahvaltıda bir araya geldi.

Zonguldak Ereğli Spor A takım düzeyinde oyuncuları ve yöneticileri ile Kdz Ereğli’nin nezih mekânlarından Manzara Resturantta kahvaltılı toplantı yaptı.

Oyuncu ve yöneticileri ile bir araya gelen Zonguldak Ereğli Spor’un özel misafiri ise İş Adamı Erol Çivici ve eşi oldu.

Ayrıca İş Adamı Erol Çivici’ye teşekkür belgesi takdim edildi.

Kahvaltıda konuşan Zonguldak Ereğli Spor Başkan Vekili Kaan Kocaman ‘Öncelikle bugün burada bizlere eşlik ederek çoğu zaman desteğini bizden esirgemeyen Ereğli’nin sevilen İş Adamlarından Erol Çivici’ye teşekkür ederim. Takımımızla her zaman birlikte olmuş ve gençlerden desteğini esirgememiştir. Kulübümüz adına kendilerine bu teşekkür belgesini vermekten mutluluk duyarız. Bu arada bugün aramızda olmak isteyen ancak Samsun’daki bir programı nedeni ile katılamayan Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal’a da teşekkürü bir borç biliriz’ dedi.  

Kendisine verilen teşekkür belgesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İş Adamı Erol Çivici ise ‘Zonguldak Ereğli Spor’un bir aile kulübü olduğunu biliyorum. Gençler için bir şeyler yapmak isteyen Kaan kardeşim başta olmak üzere tüm bu kocaman ailenin bireylerine asıl ben teşekkür ederim. Onlarla bir arada olmak ve sporu karşılıksız severek yaptıklarını görmek beni mutlu etti. İnşallah bizlerde bir yola çıktık. Yolun sonunda başarılı olduğumuz takdirde spora ve sporcuya çok önemli yatırımlarımız olacak’ dedi. 

Kahvaltı sonrası takımla yapılan toplantıda 14 Eylül Cuma günü sezonun açılmasına karar verilirken takımın kaptanlığına ise 1999 doğumlu Ertuğrul Göktaş ve ikinci kaptanlığına 1994 doğumlu Ferdi Okumuş getirildi.

Bu alınan kararla kadrosu bir hayli genç olan Zonguldak Ereğli Spor A takım düzeyinde liglerin en genç kaptanına da sahip oldu.  

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş