Genel

Marmara Nakliyat Hizmeti

Marmara evden eve nakliyat taşıma ve giortalı nakliyat hizmetini ilk olarak ortaya atan nadir firmalardan birisidir. Ev taşıma sigortasını Türkiye de yapabilen tek nakliyat firması olarak sigortlı nakliyat firması olarak..

Marmara Nakliyat Hizmeti

Marmara evden eve nakliyat taşıma ve giortalı nakliyat hizmetini ilk olarak ortaya atan nadir firmalardan birisidir. Ev taşıma sigortasını Türkiye de yapabilen tek nakliyat firması olarak sigortlı nakliyat firması olarak haber konusu olmuştur.
istanbul evden eve nakliyat olabildiğince geniş ve kapsamlı bir sektördür. Bu şehirdeki nakliyat şirketleri de aynı şekilde çok fazla fakat tamamı da aynı hizmeti sunuyor diymeyiz. Çünkü kurumsal bir nakliyat firması ile sıradan bir nakliyat firmasından alacağınız himzeti karşılaştırdığınız zaman bir tarafın hizmeti gerçekten diğerinden çok fazla farklı olabiliyor. Durum bu olunca iki tarafa da evden eve nakliyat şirketi demek mümkün değil. Bu bağlamda düşündüğünüzde iyi bir firma ila çalışmanız için iyi bir şirket bulmanız çok zor. Şöyle bir örnek verecek olursak: İstanbul içerisindeki evden eve nakliyat şirketleri arasında ev taşıma yetki belgesine sahip firma sayısı 132 fakat nakliyat şirketi arayışına girdiğinizde 3000 den fazla firma bulabilirsiniz. Bununla birlikte internet üzerinden araştırma yaptığınızda bu sayı neredeyse 10000 i buluyor. Bu durumda iyi bir nakliyat firması bulup çalışma olasılığınız 1000’de 1! düşüyor.
Evden eve nakliyat fiyatları alırken de aynı durum söz konusu. Yani iyi bir firma alma olasılığınız çok düşükken her aradığınız firmanın da nakliyat fiyatı aynı olmayacaktır. Bunun en büyük nedeni yukarıda vermiş olduğumuz örnektir. Çünkü kurumsal bir nakliyat firması ev taşıma fiyatı oluştururken en iyi hizmeti sunabilme amaçlı oluşturur. Sıradan nakliyat firması ise en az maliyetle kar yapmayı hesaplıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL