logo

MALİ BÜTÇE ONA EMANET…

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü (ZES) ve Kdz Ereğli Spor Kulübü (KES) Mali İşler Sorumluluğuna Gizem Nur Pehlivanoğlu getirildi.

Zonguldak Ereğli Spor ve Kdz Ereğli Spor Yönetim Kurulu’nun ortak kararı ile her iki kulübünde üyesi olan Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İktisat Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi olan Gizem Nur Pehlivan duygularını şu şekilde dile getirdi.

‘Ben sosyal hayatta aktif olmayı seven birisiyim. Kendi dalımda çalışmayı da seven biri olarak bu göreve beni getiren yönetim kurulumuza teşekkür ederim. İki önemli kulübün sorumluluğunu almış olmanın öneminin de farkındayım. Allah utandırmasın.’

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) ve Kdz Ereğli Spor (KES) Genel Kaptanı Tevfik Cengiz Demirci ise ‘gençler geleceğimizdir. Gizem kızımızın kulübe fazlası ile yararlı olacağına inancım tamdır. ZES ve KES ailesi olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Allah kızımızı ve bizleri utandırmasın’ diyerek Gizem Nur Pehlivanoğlu’nu tebrik etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx