Genel Gündem Tüm Manşetler

LİSELİ KIZLARIN KAVGASINDA KAN AKTI..

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde iki liseli kızın kavgasında kan aktı. Kavgada taraf kızlardan bir tanesi olay yerine geldiği araçtan aldığı copla saldırırken, kavga taraflardan bir tanesinin ayakkabılarını olay yerinde bırakıp kaçması..

LİSELİ KIZLARIN KAVGASINDA KAN AKTI..

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde iki liseli kızın kavgasında kan aktı. Kavgada taraf kızlardan bir tanesi olay yerine geldiği araçtan aldığı copla saldırırken, kavga taraflardan bir tanesinin ayakkabılarını olay yerinde bırakıp kaçması ile son buldu.

Olay Ereğli lisesi arka bölümünde meydana geldi. Sebebi henüz öğrenilemeyen bir nedenden dolayı iki liseli kız kavga etmeye başladı. S.Ü. isimli liseli kız, okul önüne geldiği hafif ticari kamyonet içinde ki copu alarak karşısında liseli kıza saldırdı. Saldırıda darp edilen liseli genç kız olay yerinden kaçarak canını kurtardı. Kavganın ardından S.Ü. olay yerinden birlikte geldiği arkadaşları ile kamyonete binerek uzaklaştı. Olay sırasında S.Ü. ile birlikte geldiği öğrenilen E.G. isimli erkek şahsın da okula yönelik sinkaflı kelimeler sarf ettiği iddia edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL