Spor

LİGDEN DÜŞER DEDİLER PLAY OF’A GİTTİLER

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Küme takımlarından Bayatspor son hafta karşılaştığı lider Gülüç Belediyespor’u 4-1’lik farklı bir skorla yendi.  Beyçayırı sahasında oynanan karşılaşmada Bayatspor’un golleri Oktay, Murat, Fırat ve Kadir’den geldi…

LİGDEN DÜŞER DEDİLER PLAY OF’A GİTTİLER

PLAY OF

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Küme takımlarından Bayatspor son hafta karşılaştığı lider Gülüç Belediyespor’u 4-1’lik farklı bir skorla yendi. 

Beyçayırı sahasında oynanan karşılaşmada Bayatspor’un golleri Oktay, Murat, Fırat ve Kadir’den geldi. Lider Gülüç Belediyespor’un tek golü ise Muratcan’dan geldi. 

Ligin bir diğer karşılaşmasında Eleşlerspor – Yeni Mahallespor’u 2-1 yenince ligdek 3 takımın puanı eşitlendi. Akınspor, Bayatspor ve Eleşlerspor puanlarını 16 yapınca 3’lü averajda Play Oflara katılma hakkını Bayatspor elde etmiş oldu. Lig ikincisi ünvanını kazanan bayan escort Bayatspor Anatrenörü Namık Küçük şunları söyledi.

Karşılaşma sonrası Bayatspor Başkanı Recep Civelek Şunları dile getirdi. ‘Tüm takımlara bütün maçları fair play çerçevesinde oynadıkları için teşekkür ediyorum. redtube Bilinmesini isterim ki tüm takımlar kardeştir. Çünkü sporun yani futbolun amacı kardeşliktir. Yeni sezonda yeniden birlikte olmak ümidi ile herkese şükranlarımı sunarım.’

1

2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL