Genel Gündem Tüm Manşetler

LALE DEVRİ ÇOCUKLARIYIZ BİZ

Kdz. Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından dikilen laleler, havaların ısınmasıyla birlikte çiçek açtı. Kent merkezi, park alanları, refüj ve kavşaklar ile sahil şeridi, renk cümbüşüne döndü. Kdz. Ereğli..

LALE DEVRİ ÇOCUKLARIYIZ BİZ

Kdz. Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından dikilen laleler, havaların ısınmasıyla birlikte çiçek açtı. Kent merkezi, park alanları, refüj ve kavşaklar ile sahil şeridi, renk cümbüşüne döndü.
Kdz. Ereğli Park ve Bahçeler Müdürlüğünce Kasım ayında toprakla buluşan 30 bin lale, baharın gelmesiyle yüzünü gösterdi. Kdz. Ereğli yapılan bu çalışma ile adete renk cümbüşüne döndü.
Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından yapılan çalışma ile 30 bin lalenin yanı sıra 300 bin nergis, çuha menekşesi, hercai menekşe ve çin karanfili de toprakla buluştu.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce yapılan açıklamada, “Ereğli halkının daha güzel bir çevrede yaşamasına önem veriyor, bu doğrultuda halkımızın daha yeşil ve düzenli bir çevrede yaşaması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL