Genel Gündem Tüm Manşetler

LAF ATMA KAVGASI KANLI BİTTİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, kız arkadaşına laf attığı iddiasıyla başlayan kavgada 1 kişi yaralandı. İddiaya göre, Ereğli-Alaplı karayolu üzerinde Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları tarafından özel işletmeye verilen plaj tesislerinde E…

LAF ATMA KAVGASI KANLI BİTTİ

laf-atma-yuzunden-kavga-14xkw

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, kız arkadaşına laf attığı iddiasıyla başlayan kavgada 1 kişi yaralandı.

İddiaya göre, Ereğli-Alaplı karayolu üzerinde Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları tarafından özel işletmeye verilen plaj tesislerinde E. D., yanından C. K’ya “cep telefonunu verirmisin” diyerek laf attı.

Bu sırada kızın yanında bulunan erkek arkadaşı A.N.V., laf attığı iddia edilen şahıs ile tartışmaya başladı. Büyüyen tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu laf attığı iddia edilen E. D. yaralandı.

Çevredekilerin ve tarafların yakınlarının müdahalesine rağmen uzun süre önlenemeyen kavgaya bir süre sonra gelen plajda görevli güvenlik personeli müdahale etmek istediyse de başarılı olamadı.

Takviye gelen güvenlik görevlileri yüzünün ve vücudunun çeşitli yerlerinde darp izleri oluşan şahsı alarak plaj revirine getirdi. Burada ayakta tedavisi yapılan şahıs, işletme yetkililerince idare büroda tutuldu.

Diğer yandan, vatandaşların ihbarı üzerine gelen İlçe Jandarma ekipleri, olayla ilgili araştırma ve soruşturma başlattı.

İlk olarak yaralı şahsı alan jandarma, önce Ereğli Devlet Hastanesi’ne geçerek sağlık raporu aldırdı. Daha sonra İlçe Jandarma’ya getirilen şahsın ifadesinden yola çıkan jandarma, olaya karıştıkları iddia edilen bir bayan ile bir erkeğin de ifadesine başvurdu.

Jandarma, olaya karıştıkları iddia edilen 2 kişiyi arama çalışması sürdürüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL