Spor

KULÜPLERİ UYARDI…

Türkiye Futbol  Antrenörleri  Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, yaklaşan yeni sezon öncesinde  kulüplere çağrıda bulundu. Liglere katılan tüm kulüplerin bir antrenör  ile sözleşme yapmak zorunda olduğunu belirten Birdal, sözleşme yapmayan takımların sıkıntı yaşayabileceklerini..

KULÜPLERİ UYARDI…

Türkiye Futbol  Antrenörleri  Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, yaklaşan yeni sezon öncesinde  kulüplere çağrıda bulundu. Liglere katılan tüm kulüplerin bir antrenör  ile sözleşme yapmak zorunda olduğunu belirten Birdal, sözleşme yapmayan takımların sıkıntı yaşayabileceklerini hatırlattı.

Birdal yaptığı açıklamada şunları söyledi,” Yerel liglerde yeni sezon önümüzdeki günlerde start alacak. Biliyorsunuz kulüplerin en az bir antrenörle sözleşme yapma zorunluluğu var. Antrenörle sözleşme yapmayan takımların sahaya çıktıkları zaman sıkıntı yaşaması söz konusu. Ben takımlarımızın sıkıntı  yaşamaları için bir antrenörle  sözleşme yapmaları gerektiğini hatırlatıyorum. Bu vesile ile tüm İslam aleminin, Antrenör camiasının ve spor kamuoyunun Kurban Bayramını kutlar hayırlara vesile olasını temenni ediyorum” dedi. Haber: Ercan Aygün

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL