Genel Gündem Tüm Manşetler

KRİZ MASASI KURULDU

Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçenin Çaylıoğlu Beldesi ile Subaşı, Deli Hakkı ve Yazıcılar Köyleri’nde gece saatlerinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış sonrasında derelerin taşması sonucu meydana gelen sel felaketi nedeniyle kriz..

KRİZ MASASI KURULDU
EREĞLİ KRIZ MASASI

Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçenin Çaylıoğlu Beldesi ile Subaşı, Deli Hakkı ve Yazıcılar Köyleri’nde gece saatlerinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış sonrasında derelerin taşması sonucu meydana gelen sel felaketi nedeniyle kriz masası oluşturduğu açıklandı.

 

Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosundan gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal Başkanlığı’nda oluşturulan kriz masası, bölgeden gelen haberleri an ve an değerlendiriyor. Belediyenin İlçe Kaymakamlığı ve Afat Ekipleri ile koordineli olarak yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde, başka itfaiye müdürlüğü olmak üzere, belediyenin diğer birimleri bölgeye sevk edildi. Yaşanan bu felakette tek tesellilerinin can kaybı yaşanmaması olduğunu vurgulayan Başkan Uysal , ‘Belediye olarak kriz masası oluşturduk. Bize gelen ihbarları ve bilgileri değerlendirerek bölgedeki ekiplerimizi anında yönlendiriyoruz. Mahsur kalan vatandaşlarımızı kurtarma çalışmalarına ekiplerimizde katılıyor. “ dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL