Genel Gündem Tüm Manşetler

KRİZ MASASI KURULDU

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle, Ereğli Belediyesi tarafından tedbir alındığı bildirildi. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazlı açıklamada, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın başkanlığında ‘Karla Mücadele Koordinasyon..

KRİZ MASASI KURULDU

kar-icin-kriz-masasi-kuruldu-7tafy

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle, Ereğli Belediyesi tarafından tedbir alındığı bildirildi.

Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazlı açıklamada, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın başkanlığında ‘Karla Mücadele Koordinasyon Merkezi’ kurulduğu belirtildi.
Belediye olarak karla mücadeleye hazır olduklarını söyleyen Başkan Uysal, “başkanlığımda kurulan karla Mücadele Koordinasyon Merkezi hazırlıklarını tamamladı. Fen İşleri müdürlüğümüzün yanı sıra, Su ve Kanalizasyon, İtfaiye, Temizlik İşleri ve İşletme ve İştirakler müdürlüğümüze bağlı gerek araç gerekse personelimiz karla mücadeleye hazır” dedi.
Uysal, halkın her türlü istek ve şikâyetlerini Alo 153 Zabıta ve Çözüm Masasının 333 1 333 numaralı hattına yapabileceğini belirtti.
İhbar halinde ise İtfaiye ve Zabıta Müdürlüğü’ne ait 3 adet 4×4 araçlarla diyaliz hastaları, hamileler ve acil hastalarının 24 saatlik süreçler içinde evlerinden alınıp tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar evlerine bırakılacağı duyuruldu.
Kriz Masası ekipleri, su sayaçlarının donmaması için kalın bezle veya odun talaşı ile koruma alınması uyarısında bulunurken, belediyenin 15 greyder ve iş makinesi ile ana yolları 24 saat açık tutacağını ifade edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL