Genel Gündem Tüm Manşetler

KORUBAŞI’NDA ORMAN YANGINI ALARMI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Korubaşı mahallesinde çıkan Orman yangınına Orman İşletme Müdürlüğü Arazözleri ve Ereğli belediyesi itfaiye müdürlüğü ekipleri müdahale etti. Vatandaşlarında yardımı ile yangın kontrol altına alındı. Yangın saat..

KORUBAŞI’NDA ORMAN YANGINI ALARMI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Korubaşı mahallesinde çıkan Orman yangınına Orman İşletme Müdürlüğü Arazözleri ve Ereğli belediyesi itfaiye müdürlüğü ekipleri müdahale etti. Vatandaşlarında yardımı ile yangın kontrol altına alındı.

Yangın saat 16.00 sularında Korubaşı mahallesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre çıkış sebebi henüz belirlenemeyen Orman yangınını gören vatandaşlar durumu Orman İşletme Müdürlüğü ve Ereğli Belediyesi itfaiye müdürlüğüne bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yangına vatandaşlarında yardımı ile müdahale etti.  Yangın yaklaşık yarım saat içerisinde kontrol altına alındı. Korubaşı mahalle halkının da büyük çabası ile yangın söndürülürken soğutma çalışmasına başlandı. Ekipler hazırlanan tutanağın ardından olay yerinden ayrılırken, yangının çıkış sebebinin de araştırıldığı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL