Genel Gündem Tüm Manşetler

KORKUTAN HIRSIZ YAKALANDI

Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Ereğli İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Engin Özkul, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen’in de katılımı ile Asayiş Toplantısı gerçekleştirildi.   İlçede son..

KORKUTAN HIRSIZ YAKALANDI

azili-hirsiz-yakalandi

Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Ereğli İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Engin Özkul, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen’in de katılımı ile Asayiş Toplantısı gerçekleştirildi.

 

İlçede son dönemlerde yaşanan ve vatandaşların huzursuzluğuna neden olan hırsızlık olayları ile ilgili ise önemli gelişme yaşandı. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin hırsızlık olaylarına karşı yürüttüğü titiz çalışmaların sonuç verdiğini ve hırsızlık olaylarına karışan kişinin yakalandığını bildirdi.

 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Kepez’de meydana gelen ve maskeli olduğu iddia edilen hırsızlık olayı ile ilgili alınan ifadelerde maskeli bir kişinin bulunmadığı açıklandı. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, İlçe Jandarma Komutanlığının ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün ilçe genelinde asayiş olaylarına karşı özveri ile çalıştığını ilçe genelinde yaşanan olumsuzluklara kısa sürede müdahale edildiğini bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL