Spor

KONGREDE ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ !

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu seçimleri esnasında Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Evren Atış yaptığı bir davranış ile herkesin..

KONGREDE ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ !

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu seçimleri esnasında Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Evren Atış yaptığı bir davranış ile herkesin takdirini kazandı.

Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Evren Atış kongrede kendisine söz verildiği esnada son 2 profesyonel müsabakada almış olduğu gözlemci ücretini dernek üyesi olan ve pandemi nedeni ile işinden ayrılmış veya ekonomik durumu iyi olmayan hakemlerin dernek aidatlarından kullanılması doğrultusunda derneğe bağışladı. Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kaskun’a bizzat elden teslim ettiği bağış sonrası Atış’ın bu davranışı salondakiler tarafından uzun süre alkışlandı.

Bilindiği üzere Türkiye’de bir çok İl Hakem Kurulu Başkanlardan dernek aidatı alınmıyor. Ancak Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr Evren Atış her yıl dernek üyelik aidatını toptan peşin olarak ödeyerek Türkiye’deki bir çok İl Hakem Kurulu Başkanlarına da örnek oluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL