Spor

KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU…

Zonguldak Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği 11 Mart 2021 tarihinde olağan kongreye gidiyor. Kongrede yeniden aday olduğunu açıklayan mevcut Başkan Ümit Kaya sosyal medyadan yazılı açıklama yaparak destek istedi…

KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU…
Zonguldak Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği 11 Mart 2021 tarihinde olağan kongreye gidiyor.
Kongrede yeniden aday olduğunu açıklayan mevcut Başkan Ümit Kaya sosyal medyadan yazılı açıklama yaparak destek istedi.
Mevcut yönetiminde bazı isimlerde değişiklik yapacağının sinyallerini de veren Ümit Kaya’nın seçime tek aday olarak gitme ihtimalinin yüksek olduğu da belirtiliyor.
Son dönemde Zonguldak İl Hakem Kurulu ve bir çok isimle uyumlu olduğu gözlemlenen Kaya’nın aday çıksa dahi seçimi almasına kesin gözü ile bakılıyor.
Zonguldak Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ümit Kaya’nın sosyal medyada yaptığı paylaşım şöyle;
Değerli Dostlarıma, Hakem ve Gözlemcilerimize, Spor Camiasının değerli mensuplarına Saygıyla duyurulur.
25 Ocak 2018 tarihinde Zonguldak Bölgesi Hakemlerinin ve Gözlemcilerinin takdirleriyle devraldığım Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şube Başkanlığı görevim 11 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Kurulumuzla son bulacaktır.
3 yıllık dönemimiz de vaad etmiş olduğumuz tüm projelerimizi Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.
Görev süremiz de karşılaştığımız tüm zorlukları camiamızın değerli mensuplarıyla omuz omuza vererek, fedakarca çalışarak aştık.
3 Yıllık Dönemimizde büyük bir memnuniyetle Görev yaptığım Merkez Hakem Kurulu Üyelerimize, Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanımız Sn. Evren Atış’a ve değerli İl Hakem Kurulu üyelerimize, Eski Bölgesel Kurul Üyemiz Sn. Erol Pesen’e, görevi devraldığım bir önceki dönem Dernek Başkanımız Sn. Nurettin Demir’e, kendileriyle çalışmaktan büyük memnuniyet duyduğum sevgili Yönetim Kurulu arkadaşlarıma, hizmet etmekten onur duyduğum değerli Hakem ve Gözlemcilerimize teşekkürlerimi bir borç biliyorum.
11 Mart 2021 tarihinde gerçekleştireceğimiz kongre ile Zonguldak Hakemliği yeni bir döneme başlıyor. Üyelerimizin, delegelerimizin göstermiş oldukları teveccülerinin büyüklüğüyle Hakem ve Gözlemcilerimize karşı; etik ,demokratik ve hukuk ekseninde, devletçilik ilkesi doğrultusunda, hak ve adalet mücadelesine açık kararlı ve güçlü bir biçimde ekip olarak birlik ve beraberliğimizden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz. Yönetim Kurulumuzda bazı değişikliklere giderek Zonguldak Hakemliğine hizmet etmeye devam etmek istediğimizi camiamızın değerli mensuplarına, spor kamuoyuna ve dostlarımıza saygıyla duyururuz. Herşey Zonguldak Hakemliği için…
Saygılarımla…
ÜMİT KAYA
TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL