Spor

KONGRE ERTELENDİ

Geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’de zor imkanlara rağmen şampiyon olarak 6 yıl aradan sonra Spor Toto 3. Lig’e çıkan Zonguldakspor’da bugün yapılması gereken olağan genel kurul çoğunluk sağlanamadığı için haftaya..

KONGRE ERTELENDİ

Kongrede_neler_oldu-10479502_541627819280975_740390656_n

Geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’de zor imkanlara rağmen şampiyon olarak 6 yıl aradan sonra Spor Toto 3. Lig’e çıkan Zonguldakspor’da bugün yapılması gereken olağan genel kurul çoğunluk sağlanamadığı için haftaya ertelendi. Saat 12.00’de Kulüp binasında yapılması gereken olağan genel kurula Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve bir önceki yönetimde kulüp başkanlığı görevinde bulunan M.Salih Demir, Teknik Patron Cahit Terzi ve birkaç delegenin dışında katılan olmayınca kongre 21 Haziran’a ertelendi. Konu hakkında bir açıklamada bulunan kulüp başkanı Süleyman Caner, şunları söyledi:

Zonguldakspor bizim için önemli . Takımımız 7 sene sonra profesyonel lige çıktı. Profesyonel lige çıkmasından sonra kulübümüzün ilk kongresi için bugün çoğunluğun sağlanacak diye düşünüyorduk ama olmadı. Bir dahaki ikinci toplantımızda yeniden inşallah çoğunluk sağlayarak kongremizi gerçekleştireceğiz. Belirlediğimiz isimlerle, oluşturulacak yeni yönetimle görevimize devam edeceğiz inşallah. Başta da söylediğimiz gibi, hocamızla ve teknik heyetimizle birlikte yine geçen sezon nasıl şampiyonluk parolasıyla başladıysak, yeni sezona da şampiyonluk parolasıyla başlayacağız. Şampiyon takımı bir üst lige çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. “

DEMİR ‘ İNŞALLAH İYİ BİR YÖNETİM OLUŞUR”

Zonguldakspor’un bir önceki dönemde başkanlığını yapan, Kulübe her zaman destekte bulunan TSO Başkanı M. Salih Demir ise duygularını şöyle dile getirdi:Zonguldak Kömürspor’un yönetim kurul üyesi olarak, bugün genel kurul salonuna geldik. Ancak çoğunluk sağlanamadığı anlaşıldığı için kongre haftaya ertelendi. Bugün olsaydı iyi olurdu. Çünkü transferler için çok az bir zaman var. Ama haftaya da çok geç kalmış sayılmayız. Hafta inşallah iyi bir yönetim oluşur. Profesyonel ligde Zonguldakspor’umuz inşallah iyi bir yönetimle beraber daha yukarılara çıkmaya çalışır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL