logo

KISKIVRAK YAKALANDI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde doktor raporu alındığı sırada hastaneden Jandarma kolluk kuvvetlerinin bir anlık dalgınlığıyla kaçtı. Yapılan tüm aramalara rağmen bulunamayan Ahmet Kaymaz’ın elleri kelepçeli olarak yolda yürüdüğü an bir iş yerinin kameralarına böyle yansıdı.

Dün gece saatlerinde Devlet hastanesinde meydana gelen olayda, hırsızlık suçundan dolayı mahkemece tutuklanan Ahmet Kaymaz (26) hastanede alınan doktor raporunun ardından hastane çıkışında Jandarma kolluk kuvvetlerinin bir anlık dalgınlığından istifade ederek elleri kelepçeli olarak kaçmıştı. Ahmet Kaymaz’ın elleri kelepçeli olarak yürüdüğü anları bir iş yerinin kamerasına yansıdı. Görüntüde Kaymaz’ın yolda yürürken ellerindeki kelepçeyi göstermemek için çaba sarf ettiği görülüyor.

SAKLANDIĞI YERDE KISKIVRAK YAKALANDI…

Dün gece saatlerinde kaçan ve ekiplerin arama başlattığı Ahmet Kaymaz’ın Aydınlar köyünde 3 katlı binanın bodrum katında saklanırken yakalandı. Jandarma ekiplerinin izini sürdüğü Ahmet Kaymaz, ekipler tarafından önce Jandarma komutanlığına ardından da Adliyeye getirildi. Kaymaz, işlemlerinin tamamlanmasının ardından Beycuma cezaevine gönderildi. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.