Genel Siyaset Tüm Manşetler

KILIÇDAROĞLU TEK KADIN ADAYA DESTEK İSTEDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aday tanıtımı için gideceği Bartın öncesi Devrek ilçesine uğrayarak partisinin kadın belediye başkan adayı Songül Malkoç’a da destek verdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve..

KILIÇDAROĞLU TEK KADIN ADAYA DESTEK İSTEDİ

2238874

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aday tanıtımı için gideceği Bartın öncesi Devrek ilçesine uğrayarak partisinin kadın belediye başkan adayı Songül Malkoç’a da destek verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve beraberindeki heyeti Devrek ilçesinde;  CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Zonguldak Belediye Başkanı  Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Gökçebey Belediye Başkanı Zeki Kılıçarslan, CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Songül Malkoç, ilçe Başkanı Yaşar Bükrü ve çok sayıda da partili karşıladı.

Devrek İlçesinde  yoğun bir ilgi ile karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu’nu partili bayanlar çiçek verip karşılarken kendisine CHP Devrek Belediye başkan Adayı Songül Malkoç tarafından da  dünyaca ünlü Devrek bastonu da hediye edildi.

Partililerle tek tek tokalaş ve çay içen CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu gündeme dair bazı önemli açıklamalarda bulunduktan sonra partisinin Devrek’teki bayan belediye başkan adayı Songül Malkoç’a güvendiğini ve Devrek’te seçimi Songül Malkoç ile  alacak olduklarını söyledi.

Songül Malkoç ile Devrek’te bir ilki gerçekleştirip belediye başkanlığını kazanacak olduklarını ifade eden Kılıçdaroğlu, “ Devrek’teki belediye başkan adayımız bir kadın.  Ona güveniyoruz ve inanıyoruz.  Bütün kadınlarında ona destek vereceğine inanıyoruz.  Devrek herhalde kendi tarihinde bir ilki gerçekleştirecek. Songül Malkoç ile Devrek’te seçimi alacağız” diye konuştu.

Songül Malkoç da; “ Sayın Genel Başkanım bizde size güveniyoruz ve inanıyoruz. 2014 de yerel seçimlerde biz başarılı olacağız ama asıl başarıyı ise 2015 yılında İnşallah sizi Başbakan yaparak yaşayacağız” dedi.

Devrek’te yoğun bir ilgi ile karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu partililerin alkışları eşliğinde Devrek’ten ayrılarak aday tanıtımı için Bartın’a hareket etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL