logo

Kıdemli Başçavuş’un oğlu evlendi.

Alaplı İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Ergün Gündoğar‘ın oğlu Görkem, yapılan muhteşem düğün ile dünya evine girdi.

Bir süre önce nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan Nevin-Mehmet Dumlupınar çiftinin kızları Elif ile İlçe Jandarma Komutanı Ergün ve Leyla Gündoğar çiftinin oğulları Görkem’in düğünü Alaplı Kale Park Düğün Salonu’nda yapıldı. Yoğun bir davetlinin katıldığı düğünde her iki aile de davete gelen herkesle yakından ilgilendiği görüldü. Geçen 25 Eylül tarihinde Kahramanmaraş’ta nikâhı kıyılan çiftin düğünü görülmeye değerdi.

Düğün törenine, Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Sema Güneri Yener, Ereğli Bölük Komutanı Ali Akça, Alaplı Karakol Komutanı Önder Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Karacan, MHP İlçe Başkanı Erol Oktay, TSO Başkanı Recep Ocak, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Akat, Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı, İl Genel Meclis Üyeleri İbrahim Yalçın, Temel Uslu, Alaplı da görev yapan muhtarların tamamı, iş adamları, komutanlar çok sayıda davetli katıldı.

Gerçek Ereğli ailesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?