logo

21 Şubat 2019

KES, 1 GÜNDE 13 TRANSFER YAPTI

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Kümede mücadelede edecek olan Kdz Ereğli Spor son gün 13 transfer birden yaptı.

2018 yılı yazında kurulan ve 2018-2019 futbol sezonunda ilk kez lige katılacak olan Kdz Ereğli Spor transferin son gününde 12 ismi birden kadrosuna kattı.

Karadenizspor’dan Kaleci Tarık Yıldız, Tuncay Aksoy, Burak Karakuş, İsa Efe, Hasan Alpkıray’ı kadrosuna katan Kdz Ereğli Spor, Bayatspor’dan Selçuk Köksal, Adem Yaşar ve Ramazan Ongun’u da transferler kafilesine ekledi.

Yeni sezona sadece ‘var olmuş olmak değil, lige renk katmak için geldik’ mesajı veren Kdz Ereğli Spor Yönetimi Gümelispor’dan Yaşar Küçükcan, Eleşlerspor’un Kalecisi Bilal Yaman ve Kepez Çaylıoğluspor’dan Sezgin Sarı’yı da Kdz Ereğli Sporlu yaptı.

Kdz Ereğli Spor’un kardeş kulübü olarak bilinen Zonguldak Ereğli Spor’dan Erkut Çam ve Şevki Karaca’yı alan Kdz Ereğli Spor ligde adeta iddialı duruma geldi.

Kdz Ereğli Spor Koordinatörü Yıldız Filiz Tekinoğlu ‘biz ailemize katılmak isteyen herkese kapımızı açtık. Amacımız gençliği bir çatı altında toplamak. Büyük bir aile olabilmektir. Gençler sağ olsunlar bizimle olmak için adeta sıraya girdiler. Onlarla gururlu onlarla mutluyuz. Bu aile ortamını ZES’te yaptık KES’te de yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Biz gençliğe hizmeti seviyoruz. Ligdeki konumumuz ne olursa olsun hedefimiz temiz futbol, iyi bir aile ortamı oluşturabilmektir’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty