Spor

KEPEZ, ALAPLI’YI RAHAT GEÇTİ..!

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde mücadele eden Ereğli Kepezspor kendi evinde ağırladığı rakibi Alaplı Belediyespor’u 3-1 mağlup etti.  Beyçayırı Sahasında oynanan karşılaşma öncesinde Ege Üniversitesinde karşıt görüşlü öğrencilerle çıkan kavgada..

KEPEZ, ALAPLI’YI RAHAT GEÇTİ..!

kepezspor alaplı belediyespor

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde mücadele eden Ereğli Kepezspor kendi evinde ağırladığı rakibi Alaplı Belediyespor’u 3-1 mağlup etti. 

Beyçayırı Sahasında oynanan karşılaşma öncesinde Ege Üniversitesinde karşıt görüşlü öğrencilerle çıkan kavgada hayatını kaybeden ve Ülkü Ocakları Ege Sorumlusu olduğu bilinen Fırat Çakıroğlu için saygı duruşunda bulunuldu. Karşılaşmaya temkinli ve istekli başlayan Kepezspor ilk yarıyı 2-0 önde kapattı. İkinci yarı oyundan düşmeyen ve 3 puanı kaybetmek istemeyen Kepezspor skoru 3-0 yaptı. Karşılaşmanın sonlarına doğru Alaplı Belediyespor farkı 2’ye düşürse de mağlubiyetten kurutulamadı. Kepezspor’un golleri Şaban Kuzu, Uğur ve İbrahim’den gelirken Alaplı Belediyespor’un tek golü ise (imam) İsmail’den geldi. Alınan bu sonucun ardından Kepezspor puanını 42 yaparken, Alaplı Belediyespor ise 26 puanda kaldı. 

YORUMLAR (4)

  1. akpli idareci diyorki:

    kepezspor mhp temsilcisi olmuş merak ediyorum siyasi bir olay için saygı duruşunda bulunduran hakemde mi mhp li spora ne siyaset sokuyorsunuz ölen kişi spor adamı mı futbolcu mu bunun neyin saygı durusu birisi bunu açıklar mı ülkü ocakları ereğli şubesi kepezspor mu ölen kardeşimize bizde rahmet dileriz ama sahanın içinde siyasetin ne işi var

  2. ereğlili67 diyorki:

    bu saygı duruşu çok yanlış spordan siyaseti çekin arkdaşım baki muhtar mhp li olduysan çık açıkla spora siyaseti sokrak çok yanlış yaptın baki muhtar

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL