Genel Gündem Tüm Manşetler

KDZ.EREĞLİ PTT HİZMET BİNASI VE LOJMAN YAPIM İHALESİ SONUÇLANDI..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu;Kdz.Ereğliİlçe BaşkanıM.Fatih Çakır ile birlikte PTT Genel Müdür Yardımcısı Adil Zembat’ı ziyaret ederek Kdz. Ereğli PTT Hizmet Binası ve Lojman yapım ihalesinin son durumu hakkında..

KDZ.EREĞLİ PTT HİZMET BİNASI VE LOJMAN YAPIM İHALESİ SONUÇLANDI..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu;Kdz.Ereğliİlçe BaşkanıM.Fatih Çakır ile birlikte PTT Genel Müdür Yardımcısı Adil Zembat’ı ziyaret ederek Kdz. Ereğli PTT Hizmet Binası ve Lojman yapım ihalesinin son durumu hakkında bilgi aldığını belirtti.

Milletvekili Çaturoğlu yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “PTT Genel Müdürlüğü 21 Mart 2017 tarihindeKdz. Ereğli PTT Hizmet Binası ve Lojman yapımı ihalesini gerçekleştirmişve değerlendirme süreci başlamıştı. Dün İlçe Başkanımız M.Fatih Çakır ile birlikte PTT Genel Müdür Yardımcısı Adil Zembat’a yaptığımız ziyaretimizde Sayın Zembat, ihalenin sonuçlandığını ve sözleşmeyi müteakip 10 gün içerisinde iş yeri teslimi yapılarak 180 takvim günü içerisinde de inşaatın tamamlanacağını belirttiler.Konuya göstermiş olduğu hassasiyetinden dolayı Sayın Zembat’a teşekkür ediyor ve yapılacak PTT Hizmet binasının Ereğli ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL