Genel Tüm Manşetler

KAZA ÜSTÜNE KAZA

 Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası’nda çalışan ve gece vardiyasından çıkan bir grup işçiyi taşıyan minibüsün çarptığı park halindeki araçlardan jipe, ilerleyen saatlerde bir başka araç daha çarptı…

KAZA ÜSTÜNE KAZA

erdemyigit6

 Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası’nda çalışan ve gece vardiyasından çıkan bir grup işçiyi taşıyan minibüsün çarptığı park halindeki araçlardan jipe, ilerleyen saatlerde bir başka araç daha çarptı.
Erdem Yiğit idaresindeki 67 LK 370 plakalı minibüsün park halinde bulunduğu sırada çarptıktan sonra 50 metre kadar sürüklediği 34 HB 4761 plakalı jipe, ilerleyen saatlerde ise sürücüsü belirlenemeyen 67 LV 526 plakalı panelvan minibüs kayarak çarptı.

Dün gece, Bağlık Mahallesi Hacı Abdurrahman Sokak’ta yokuş çıktığı sırada, kar temizliği yapan belediyeye ait iş makinesi ile karşılaşması sonucu durmak isteyen 67 LK 370 plakalı minibüs, frenlerinin tutmaması nedeniyle kayarak, park halindeki 67 DL 218 ve 67 TF 566 plakalı otomobillere çarptıktan sonra çarptığı 34 HB 4761 plakalı jipi sürüklemişti. Yaklaşık 50 metre sürüklediği jipten ayrılan minibüs, plakası belirlenemeyen park halindeki bir başka hususi minibüse çarparak durabilmişti.
Öte yandan, işçi taşıyan minibüsün son çarptığı minibüsün dayadığı duvarda, binanın doğal gaz hattının bulunduğu dikkat çekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL