Genel Tüm Manşetler

KAYMAKAMA GİTTİLER

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve Yönetim Kurulu üyeleri Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı makamında ziyaret ettiler. Kaymakam Çay, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın gerçekleştirilen genel kurulunun örnek..

KAYMAKAMA GİTTİLER

amacimiz-hizmet-etmek_1

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve Yönetim Kurulu üyeleri Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı makamında ziyaret ettiler. Kaymakam Çay, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın gerçekleştirilen genel kurulunun örnek bir genel kurul olarak gösterildiğini belirterek, “Tabiki burada her iki adayı da kutlamak gerekir. Oda üyeleri ve iki adayımız ilçemize yakışır bir kongreye imza atmışlardır. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın çalışmalarını yakından takip ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyoruz. Amacımız halkımıza hizmet etmek, sorunların çözümünü sağlamak. Bu doğrultuda yeni yönetime de görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ın sorunların çözümünde gösterdiği katkıdan ötürü teşekkür eden Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek’de, “Sorunlarımızın çözümünde bizlere sağladığınız katkı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Amacımız şoför esnafının sorunlarına çözüm bulmaktır” sözleri ile konuştu.

Ziyarette gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL