logo

Kaymakam Çorumluoğlu “Göbeğe park edildiğini Ereğli’de gördüm”

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, ilçede yaşanan trafik sorununa ilişkin açıklamalarda bulundu. İlçe genelinde bazı alanların trafiğe kapatılması gerektiğini vurgulayan, bazı sürücülerin de duyarsız davranarak hatalı parkları nedeniyle trafik akışını sıkıntıya soktuğuna değinen Çorumluoğlu, katıldığı radyo programında şunları söyledi.

“DÖRTLÜLERİ YAKMIŞ ANA CADDEYİ KAPATMIŞ”

“Trafikten hepimiz şikayetçiyiz. Gidip bakıyorsunuz adam anıtın önünde, bir park alanı 2 şerit de işliyor. Adam 4’lüleri açmış içinde insan yok, ana caddeyi kapatmış. Pastanenin önüne veya sarrafın önüne 4’lüler açmış, tek bir kişi trafiğe orada yatıyor. Adam son derece rahat.”

“KOVİD PSİKOLOJİYİ BOZDU”

Kovid ister istemez dengeleri bozdu, psikolojiyi bozdu. En ufacık bir şey dediğinde hır gür çıkıyor. Akşam son sesi açmış arabayla geziyorsun vatandaşı rahatsız ediyorsun. Vatandaşı rahatsız etme hakkın yok ki. Herkesin çoluk çocuğu ailesi yürüyor olabilir. Trafikten herkes şikayetçi.

“CEZA, CEZA NEREYE KADAR?”

Ceza yazın diyor, ceza yazıyoruz da Kovid nedeniyle ekonomik biraz duraksadı. Kafeler, işletmeler kapalıydı, ceza ceza nereye kadar? Hızdan bir ceza yazıyorsun 300-400 lira, herkesin cebinde 200-300 lira para yok. Hayat normale dönmeye başladı. Trafik akışında denetimleri sıklaştıracağız.

“GÖBEĞE PARK EDİLDİĞİNİ EREĞLİ’DE GÖRDÜM”

Göbeğe park yapıldığını Ereğli’de gördüm ben. Dönmek için yapılan yere park yapılır mı? Ben yürüyerek gidip geliyorum genellikle işime, görüyorum trafik akışını. Park sorununun biran önce çözülmesi lazım. Belirli alanları da trafiğe kapatmak lazım. İnsanlar hemen yol kapatılınca işlerin orada aksayacağını düşünüyor. Yenilikler yapmamız gerekiyor.”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx